Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Bugün, geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz.Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Artık düzeltilmesi imkansız şeyler için de fazla kafa yorup, kendinizi üzmeyin. Uzun vaadeli projeler başlatmak için iyi zamandasınız. Fiziksel enerjiniz oldukça yüksektir. Fiziksel dayanıklılık ve güç isteyen işlere girişmeniz ve bunlarda başarılı olmanız olasıdır. Ayrıca biraz romantik yapıda olmanız ya da bir tür maneviyat arayışı içinde olmanız mümkündür. Bugün içki, kumar veya benzeri şeylerden de uzak durmalı ya da en azından ölçüyü elden kaçırmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2021)
Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Kartınız Şüphe... Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Aile içinde olabilecek gerginlikleri uzatmamaya çalışın bugün. Ufak tefek ve karşılıklı özveriyle geçici olarak tolere edilebilecek şeyleri memleket meselesi hali-ne getirmenin gereği yok. Boşu boşuna hırpalamayın birbirinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Kararlılık göstermeniz şartlar var. İş hayatınız ve amaçlarınız adına sabırlı olmalı, tamamlanması gereken konulara odaklanmalısınız. Süregelen üstlerle ilişsizi daha yapıcı olmaya zorlarken, ailevi meseleler ani pürüzler getirecektir. Önceliğiniz iş hayatı ve başarınızı sergilemek olmalı. Toplum karşısında test altında olduğunuzu hatırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2021)
İş konusundaki hırs ve azminiz takdire değer. Aynı işi almak için bir kişiyle karşı karşıya gelebilir tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Çeşitli sorunlar sizi bekliyor ama disiplinli oluşunuz ve iş ahlakınız sorunların sizi yaralamasına izin vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2021)
Paranızın, temel gereksinimleriniz dışında dağıldığı birçok yer var.Lüksünüz olmadığını, gerekli harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz, ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil. Bu konuda tersi düşünceler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2021)
Yakınlarınızdan birini ani rahatsızlığı sebebiyle şehir dışına çıkabilirsiniz. Bugünden hazırlıklarınızı yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed