Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün yaşadığınız olaylara ve insanlara karşı daha fazla yargılayıcı olabilirsiniz. Hoşa gitmeyen şeylerle karşılaştığınızda bunları görmezden gelmeniz en azından size bugünlük iyi gelecektir. Kendinizi her konuda haklı görüyor olmanız işleri iyice çıkmaza sokabilir. Finansal kazançlarınız ile ilgili bugün özellikle bir karar almaktan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ama çoğu kez başkalarının sizin çalışmalarınıza sahip çıkmalarına hoş görü ile bakabiliyorsunuz. Artık sesinizi yükseltmeli ve çalışmalarınıza hak etmeyenleri ortak etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
AŞK: Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Buna rağmenaşk konusunda kalbiniziboşaltmışsınız adeta. Sevmek vesevilmek en doğal hakkınız.PARA: Mali durumunuz oldukçacömert davranıyor size.Yapacağınız iş anlaşmaları yeni kazanç kapılarısağlayacak. Ama bu kadar savurgan olmayın.SAĞLIK: Çok çalışmaktan ve beyninizi fazlayormaktan ufak tefek unutkanlıklar hayatınızdarol alabilir. Bunlar iyileşilmesi kolay durumlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün siz insanlarla konuşurken her şeyi yoluna koymak ve iş bitirip yol almak da mümkün, köprüleri yıkıp önünüze taş koyacak iletişim kazaları yaratmak da. İyisi ya da kötüsü ile her ne yaparsanız yapın diliniz ile olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Çalışma koşullarında değişken şartlar var. İçinde bazı yenilenmeler ve teknik konuların olduğu şartlar sizi zorlamış olmalı, Ancak kişisel düzeninizi kurmanız açısından yararlı olduğunu düşünebilirsiniz. Daha çok organize olunması gereken işlere öncelik vermelisiniz. Zihinsel açıdan yaşanan yorgunlukları bir an önce aşmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
İlişkilerin önemli olduğu bir gündesiniz. Birçok konuda yeni kararlar alabilir bunları başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri yorucu olabilir. Kendinize çok güvenseniz de öğleden sonra kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yanlış anlamalardan yakınabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni uğraşlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Karşı cinsten yeni biri ile duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz. Kararlı tavrınız aşk hayatınızın düzene girmesinde büyük rol oynayacak. İş yerinde önceden yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Bu olay önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Rahat bir döneme giriyorsunuz. Atlayamayacağınızı sandığınız yarları dost köprüleriyle geçtiniz. Parayı fazla önemseyen arkadaşlarınızla sürekli bir tartışma halindesiniz. Bu arkadaşlıklarınızla ilgili ayrıca kendinizle de bir tartışmanız olmalı. O ki öyle düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Koşullarınızı zorlayarak bazı önerileri değerlendirirseniz, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki bazı yararlı niyetlerin sizi de içine alması çok yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed