Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Maddi ve finansal anlamda yapacağınız planlar tüm gününüzü meşgul edebilir. Hayatınıza yeni bir yön çizmek isterken iş arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızla ilgili her şey bugün değiştirmek isteyeceğiz planlar içerisinde yer alabilir. Geleceği ayet kararlarınızı verirken biraz daha şartların olgunlaşmasını beklemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Her şey kendi istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Üstleriniz bu durumu fark etmemeli. Akşam saatlerinde olumlu bir iş yemeğine çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Aşk hayatınız ve varsa çocuğunuzla ilşkileriniz çok iyi. Kuruntulara fırsat vermediğiniz ve şimdi ne olacak diye düşünmediğiniz sürece her şey yolunda. Bu konuda karamsarlığa kapılmanızı gerektirecek hiçbir şey yok. Sorgulamak yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
İkili ilişkilerin hayatınıza getirdiği uğraşlar önceliğini sürdürüyor. Beraberliklerinizi ve ortaklıklarınızı hareketlendiren konular olacak. Bu alanda bazı eleştirilerin duygusal olarak baskı yapması söz konusu. Yüksek beklentiler içinde olmak yerine anlaşmaların getirdiği olanakları değerlendirmelisiniz. Yolunda gitmeyen konuları bitirmeniz için henüz erken olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugünlerde işinize gösterdiğiniz aşırı reaksiyon, sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınarak, uyum sağlayabilmek için uzlaşma yoluna gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor. Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Duygularınızı frenlemeyi bilmelisiniz. İntikam ateşiyle dolaşmanızın en büyük zararı yine kendinize olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed