Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
İsyankar ve saldırgan olmayın. Koruyucu ve himaye edici olun ve bu duygunuzu ev ve aile yaşamında yoğunlaştırın. Siz kararlılığınız, dikkafalılığınız ve bilgiçlik taslamalarınız ile ünlüsünüz, değişimler göstererek tersini kanıtlayın. Sizin için dostluk ve arkadaşlık önemlidir ama bunu bazen unutuyorsunuz. Çok hassas olduğunuz için alaya alınmaktan korkuyorsunuz ama bunun hiç gereği yok. Siz siz olun, kafi.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Her konuda aşağı yukarı bir fikir sahibisiniz. Başkalarının da fikirlerini dinlemekten zevk duyuyorsunuz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hafta sonu planlarınızda yaşadığınız kararsızlık bir arkadaşınızın önerisi ile sona erecek. Akşam saatlerinde Oğlak burcunda moraller yüksek. Bu pozitif halinizi çevrenize de yansıtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Kartınız Kardeşlik... Bugün kendi ortamınızı sosyal görüşlerinizle çoğaltarak insanlığa kapılarınızı açmış durumdasınız. Her olumsuz olaydan çabuk etkilenip üzülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Çalışmalarınızın hızlanacağı ve yoğunlaşacağı bu dönemde başarılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Harcamalarınızda kısıtlamaya gitmek bütçenizi dengeleyebilir. Yeni bir aşk macerası sizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Bugün finans konularında ani gelişmeler olabilir. Özellikle öğleden sonra harcamalarınızda artış meydana gelebilir. Paranızın hesabını iyi tutmanız gerekecek. Ayrıca ortak para hesaplarınızı da kontrol etmeniz faydalı olabilir. Yatırımlarınızı büyütme yönünde bazı teklifler gelebilir. Bu tarz teklifleri en ince detayına kadar incelemeden karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularındatartışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Biri size ısrarla yakınlık gösteriyor. Bu yakınlığa sevinmeden önce biraz beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bunun bir çıkar yakınlaşması olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed