Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Dalgınlığınızın ilişkilerinize yansımamasına ve sizi kötü durumlara sokmamasına dikkat edin. Bugün bazı yaklaşım ya da teklifler söz konusu olabilir fakat ilgilendiğiniz her konu sizi düşündüğünüzden çok çok fazla oyalayarak bezdirebileceği için düşünme fırsatı bile bulamayabilirsiniz. Siz de insanları boşuna işgal etmeye eğilimlisiniz. Uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır. Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gtmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Bugün size zaman çok gerekecek ve mutlaka ilgilenmeniz gereken şeylerle karşılaşabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Bugün ilgi duyduğunuz işlere yöneleceksiniz. Kimseyi olduğu gibi kabullenme durumunda olmadığınızı düşüneceksiniz ve eleştirilerinizi çekinmeden dile getireceksiniz. Yalnız başkalarının da size zaman zaman katlanamadıklarını da bilmeniz gerekiyor. Bugün ailenizle büyüklerinizden biri ile aranızda bugün ufak bir tartışma geçecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
AŞK: İnsanları kontrol altınaalmayı ve sorumluluk sahibiolmayı çok iyi biliyorsunuz.Partnerinize de aynı özenigöstererek onun kalbini çeldiniz.İŞ: Tekdüzelikten hoşlanmıyor,sürekli farklılık yaratmakistiyorsunuz. Değişik fikirler ortayakoysanız da farklı yaklaşımlar ve tepkilergelecektir. Buna hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gün boyu çok çalışarak yoruldunuz.Yaşam tarzınızı iyi ayarlayarak dinlenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Eşiniz veya yaşamı paylaştığınız birinin bugün sizin özel ilginize ihtiyacı olabilir. Sadece bir iki tatlı sözle bile ortamı yumuşatma şansınız bulunduğunu unutmayın. Böyle dar zamanlarda koruyup kollamak size yakışan tavır olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Sizi yüksek bir tempo ve beklemediğiniz sorumluluklar bekliyor. Ailevi konuların ve babaya ait sorunların üstesinden gelme çabası içindesiniz. Ancak duygusal baskılara fazla direnmek yerine biraz yalnız kalmaya özen göstermelisiniz. En azından yerleşimle ilgili konularda çözüm üretecek durumdasınız. Evle ilgili zorunlu giderler bu dönem sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Çalışma yaşamınızda gerçekleşen huzurda sizin de çok büyük etkiniz var. Bunu size sık sık hatırlatıyorlar ama duymazdan geliyorsunuz. Bu kadar mütevazi olmamanız konusundaki uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek. Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, girmek istemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Sağlık konularındaki bazı ertelemeler sonradan üzüntü yaratabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed