Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Yapacağınız küçük çaplı tartışmalar aranızdaki sevgiye katkıda bulunabilir ve kıskançlık hislerinize gem vurursanız mutlu olabilirsiniz. Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kaynaklarınızı kontrol ederken akıllı davranırsanız harcamalarınızın sonuçlarını tahmin edebilirsiniz. Uzun bir süre önce borç verdiğiniz, ancak almakta zorlandığınız ve unuttum dediğiniz kişi size olan borcunu ödeyebilir. Bu da sizin bütçenizi olumlu yönde destekleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bugün genel olarak olumlu geçecek bir gün. İhmal ettiğiniz bir yakınınızdan haber alabilirsiniz. Bu habere çok sevinceksiniz.Genellikle doğal davranıyorsunuz. İlk tanışmalarda bile insanları rahatlatıyorsunuz. Beklediğiniz bir haberi çabucak almak için hafta başını iple çekiyorsunuz. Bilmeden, sizin iradeniz dışında hoşlanmayacağınız insanlarla birlikte olmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta başında alacağınız bazı bilgilerle yaşamınız hareket kazanacak. Yeni umutlarla yeni girişimlerde bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Kartınız Örtünme... Duygusal konuşma tarzınız çevrenizdeki kişileri çok fazla etkilemeye başladı. İçinizde yatan sevginizi artık dışa yansıtma zamanı. Olumlu bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Zengin bir hayal gücünüz var. Bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşıp karşınızdakinin onurunun kırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Kişisel açıdan son derece güçlü ve kararlı adımlar atıyorsunuz. Ancak elde olmayan nedenler ve kısıtlayıcı şartlar devam ediyor. Bir süre olayların dışında kalmanız sizin yararınıza. Gizli kalmış bir konuyu ortaya çıkararak yönünüzü daha kolay bulabilirsiniz. Para çıkışının hızlandığı bu dönemde kişisel açıdan çaba göstermeye bakın. Aileden gelecek destekler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2020)
İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Değişik, ilginç kişiliğiyle sempati toplayan biri ile ilgili, önsezilerinizden uyarılar alıyorsunuz. Hakkında yaptığınız olumsuz tespitler, yanlış değerlendirmelere yol açabilir. Sabırlı olabilmeniz halinde, zaman sizi doğrulayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed