Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün iletişimsel konularda haklı olsanız dahi baskıcı bir tutum takınarak kendinizi savunmamalı, karşı tarafa kendilerini ifade etmeleri için gereken şansı tanımalısınız. Sizler de iyi bilirsiniz ki tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır sözü boşuna söylenmiş bir söz değildir. İletişim konularında daha yumuşak ve esnek olma yolunda kendinizi geliştirmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Hareketli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, size her anlamda bir imkan zenginliği kazandırıyor. Bu imkanları kullanmada ise, biraz ağırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Hararetli bir takım konuşmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Bir ileri safhası kavga olacaksa eğer tansiyonu düşürmek gerekir. Herkes kendi fikrini heyecanla savunabilir ancak bu, dayatma aşamasına varmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Ortaklıklarda daha fazla desteğe ihtiyacınız var. Başkalarının getirdiği önerilerle somut sonuçlara odaklanmanız söz konusu. Yine bu dönem kişiliğiniz üzerinden yaşanan değişim sizi ve ilişkilerinizi zorlamakta. Aşırı baskıcı yanlarınızı kontrol etmeye çalışın. Toplumsal konuların getirdiği sorumluluklar, geleceğe dönük planlar, ümitler yenilenmelere işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Ortak çalışmaların ve işbirliklerin sizin için önemli olabileceği bir gün. Tek başınıza başaramayacağınıza inandığınız bir işte alacağınız destekle iyi bir gelir bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed