Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Çevrenizdeki kişiler veya başka birisi sizi ani kararlar almak zorunda bırakabilir. İstekleriniz konusunda ısrarcı olmalı, kimsenin söylediğine veya baskı koyduğu yöne göre ilerlememelisiniz. Eski deneyimlerinizin faydasını göreceksiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
İnatçılık ve sevimlilik sizi tanımlayan özellikleriniz gibi. İnatlaşmalarınızda, sempatikliğinizle insanı kolayca teslim alabiliyorsunuz. Üzerine gitmeye kararlı olduğunuz bir konuda, aceleci davranmayıp nabız yoklamanız yararlı olacak. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Kimi hayal kırıklıklarınız, deneyim birikiminize bağlı olarak azalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Kartınız Mühür... İkna edici yeteneğe sahipsiniz. Bugün olağanüstü koşuşturmaca yaşayacaksınız. Gururlu ve kibirli duygularınızı insanlar bilinçli bir şekilde anlayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Aşkta hem aklınızın hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İşinizde her zamankinden daha fazla emek harcamak durumunda olduğunuz bir dönemdesiniz. Kişisel girişimlerinizi engellemek isteyenle izin vermeyin. Yapacağınız yatırımlar sonunda yaratacağınız istihdam birçok kişiyi sevindirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Pek çok konuda istekli ve hevesli görünüyorsunuz. Yaratıcı olabileceğiniz her konuda öne çıkabilirsiniz. Çabalarınızın olumlu sonuçları ile yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Sosyal hayatın getirdiği ilişkiler ise son derece canlı geçebilir. Duygusal dinginliğiniz sayesinde aşk ilişkilerinde akıcı ve keyifli zamanlar yaşamaktan hoşnutluk duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
İsteklerinize ulaşmak için büyük bir gayret içerisinde olacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerde başarılısınız. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız. Ağır sakin görünüşünüz ve durumu açıklarken takındığınız tavır siz farkında olmasanız da size iyi bir puan kazandırmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Gerekli parayı ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bunun kullanılmanın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor. Bu parayı tüketmeniz yolunda aldığınız telkinlerde kötü niyet yok, ama düşüncesizlik var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Çok önemsediğiniz ikili bir ilişkinizde sizi duygulandıracak gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed