Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Ani tepkiler veya hareketler size zarar verebilir. Araştırıp soruşturmadan harekete geçmemelisiniz. Belli konularda mevcut durumunuzu sağlamlaştırmadan belli niyetlerinizi ortaya koymamanızda fayda var. Özgün bir kişiyle iş birliği içerisine girmeniz karlı iş veya ortaklıkları gündeme taşıyabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2020)
İşle ilgili düşündüğünüz atılım için biraz daha sabırlı olmalısınız. Uzaktaki bir yakınınızdan, çok sevineceğiniz bir evlilik haberi alabilirsiniz. Şans uzun zamandır sizden yana. Her şey yolunda ve mükemmel gidiyor. Yakınlarınız en büyük şansınızın yeni yaşadığınız ilişki olduğu görüşündeler. Gerçekten de bu kez aradığınızı bulmuş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
AŞK: Uzun bir süre birliktelikyaşayarak çok güzel başarılaraimza attınız. Bu beraberliğibozmak isteyen kişileri aranızasokmamaya özen gösterin. Aksitaktirde yaptığınız bütün planlarbir anda yok olacak.PARA: Beklediğiniz para gün içinde geleceğe pekbenzemiyor. Şansınızı başka alanlarda deneyin.SAĞLIK: Diş rahatsızlıkları çekebilir ve dişçinizinkapısını çalabilirsiniz. Dişlerinizde herzamankinden fazla özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Bugün şans oyunları açısından kısmetli olabilirsiniz. Eğer bir kişiden destek istiyor ve bunu nasıl ve ne zaman dile getireceğinizi bilemiyorsanız bugün konuyu açmak için uygun olabilir. Destek bir şekilde size akıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Ev hayatına ilişkin öncelikleriniz değişiyor. Oldukça fazla şey başarabilir, istediğiniz yönde kararlar alabilirsiniz. Zira attığınız temellerin sonuçlarına doğru ilerliyorsunuz. Ani yenilenmeler yaşadığınız bu gelişmelere uyum göstermek, güvenlikle ilgili konuları ciddiyetle ele almak zorundasınız. İş ve aile hayatı arasında kaldığınız bu dönem sistemli olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engelleri biraz kırarak, dökerek aşmanıza neden oluyor. Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor. Özel olarak titiz ve düzenli bir gününüzdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Rahat, huzurlu ve mutluluklarla dolu bir gün geçireceksiniz. İhmal ettiğiniz bir iş, ya da bir sevdiğinizle daha yakından ilgilenmeniz için fırsat da var, değerlendirin. Kariyerinizle ilgili istekleriniz gerçekleşiyor. İş alanında yeni pozisyonlar ve iyi bir kariyerle ilgili karşınıza fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz. Ödemelerden yeni arındırdığınız geleceğinizi yeni borçlarla doldurmak yerine, harcamalarınızla standardınızı dengeleme yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Çok soylu duygularla ama aceleci davranıyorsunuz. Yakınınızla ilgili olarak önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed