Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün eş ya da partnerinizle ilgili duygusal konularda bazı çelişkiler içerisinde düşebilir ve aramızdaki mesafelerin nedenini bulmak isteyebilirsiniz. Zira bu uzun zamandan beri yaşadığınız bir şeydi. Bu nedenle bunun çözümü de kısa süreli olmayacaktır. Bu duygusal uzaklığının nedeni belki de birbirinizi yeteri kadar tanımıyor olmanızda yatabilir. Bu nedenle kendinize bolca vakit ayırıp duygusal yaralarınızı saracak güzel birliktelikler içinde olmalı ve bu dünyada sevgi olmadan yapılan her şeyin mutlaka yarım kalacağını öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugünlerde moral durumunuzu yükseltme ihtiyacınız, birtakım sorunları gündeminizden çıkartmanıza neden olabilir. Ama bu yanlış bir yol olacak.Bir konuya karşı dönemsel endişeler içindesiniz. Sizi kaygıya düşüren etkilenmeler, bugünlerde bir boşluk yaratabilir. Bunu, konunun kalıcı bir probleme dönüşmemesi için kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Kartınız Ölüm... Yalnızlık ve dinginlik, geçmişi kapatmak, yeni sayfalar açmak prensiplerinizden ödün vermemek gibi birçok eğiliminiz var. Bu konuda aileniz tepkili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Sevgilinize karşı farklı tavırlar içinde olmanız ilişkinizi zora sokabilir. Bugünleri, ilişkinizde son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal tepkiler verebilir, arkadaşlarınızla iletişim sorunu yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Amaçlarınız ve işe ait konular ön planda kalmaya devam ediyor. Özellikle iş hayatında daha etkin olabileceğiniz şartlar doğmakta. Sorumluluk almaktan korkmayacaksınız. İş temposunun getirdiği mücadele ise geçici olacak. Siz, başarılarınızı perçinlemek ve üstlerle ilişkilerde soğukkanlı olmak durumundasınız. Ev hayatında yaşanan yenilenmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2018)
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün maddi konularda oldukça başarılı fikirler üretebileceksiniz ve gelişmeler olumlu yönde olacak. Senetlerle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2018)
Önemli bir konuda yeniden düşünmeniz gerekebilir. Konuyla ilgili birtakım kararlarınızı bir süre ertelemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed