Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Aşırı kuralcı veya fazlasıyla ciddi kişiler sizi rahatsız etse de, bu kişilere bu konuda açıklama yapmak veya tepki göstermek zorunda değilsiniz, unutmayın!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Kötü ve üzüntülü bir günü geride bıraktınız. Sürekli yanıınızda olan bir dostunuzla konuşuyor sorunlarınızın üzerinden nasıl gelebileceğiize dair planlar yapıyorsunuz. Aklınız oldukça karıştı, ummadığınız insanların sizin hakkınızda yaptığı yorumlar karşısında incindiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ve hayatınıza yön vermeye henüz hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İşyerinizde bugün ortak çalışmalardan uzak durup yalnız kalmak isteyeceksiniz. Burnunuzun dikine gitmeyin. Biraz da sizi seven, tecrübeli dostlarınızı dinleyin. Siz ilgi gösterince onlar da desteklerini esirgemeyecek, maddi olarak rahata kavuşacaksınız. Yine de harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Kendinizi daha iyi hissedecek, manevi gelişiminiz için yapıcı kararlar alacaksınız. Özellikle kabullenme konularında önemli adımlar gözüküyor. Bir uzmanla görüşebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı duyduğunuz aşırı sorumluluk ve kontrol duygularından arınabilirsiniz. Akışa bırakın. İyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İş konusunda kendinize yeni alanlar yaratabileceğiniz ve yaratıcılığınızın ön planda olacağı şanslı bir iş günündesiniz. İşlerinizde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Enerjinizi dikkatli kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Yeni aşk ilişkinizde bir öncekinde olduğu gibi hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Aşkın kuralcılığa, programcılığa, statükoya karşı soğuk baktığını öğrendiniz ama bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçemiyorsunuz. Bugün bu konu üzerine enine boyuna düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed