Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Yaratıcı gücünüz size kaynak olacaktır. Kendinize yeni ilgi alanları ve yeni hobiler arayabilirsiniz. Size ilginç gelen her konuya atlayabilir kısa süre de olsa o konuyla ilgilenebilirsiniz. Aslında burcunuzda fazla bir yoğunluk ve hareket yok genelde çevrenizde başarı ve itibar kazanabilirsiniz. Bu dönem fırsatını bulabilirseniz ev içinde yapmayı geciktirdiğiniz veya unuttuğunuz bazı onarım veya küçük değişim işlerini halletmeniz iyi olacak. Evinizde yapacağınız onarımlar sizi hem sinirsel yönden rahatlatacak hem de gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Bilgi ve öğrenme isteğiniz gün geçtikçe artıyor. Fakat buna paralel kişisel hırsınızın da arttığı görülüyor. Tüm sıkıntılara rağmen çevrenizle iyi irtibat kurma istemindesiniz ve çevreye karşı olumlu yaklaşımlarda bulunuyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekiyor, ama bu konuda biraz zorlanabileceksiniz. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor. Bazen badirelerden öyle beklenmedik biçimde çıkıyorsunuz ki, arkadaşlarınız hayranlıklarını gizleyemiyorlar. Bugün de canınızı sıkan bir konuyu müthiş bir kolaylıkla çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Pratik biçimde iş sorunlarınızı çözebiliyor ancak aşk hayatınıza gelince aynı başarıyı elde edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizliktenbir an önce kurtulmalısınız.Aksi halde hayli şanslı olduğunuz budönemde özel yaşamanızda tek birdeğişiklik olmayabilir. Üzerinde çalıştığınız projeyleilgili kısa vadede çözümler gerekiyor. Sosyalyaşamınıza eskisine göre daha az para ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuzİş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz sıkabilirseniz, her şey hallolacak. Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Akrabalarınız ile ilgili bir takım beklentileriniz var ve bunların gerçekleşmesi için uzun zamandır bekliyorsunuz. Bugün onlardan bir haber alacaksınız ve bu haber beklentileriniz ile ilgili olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed