Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Ses tonunuza hakim olamayacağınız veya sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Dolayısıyla, kelimelerinizi dikkatle seçmenizde ve gergin ortamlardan uzak kalmanızda fayda var. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Zor ve yorucu bir güngeçireceksiniz. Sizlerhijyene ve sağlığınıza herzaman dikkat edersiniz. Bunedenle sağlık_sorununuzoldukça az görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Klasik kalıplardan çıkarak orijinal projeler geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem de maddi olarak rahata kavuşacaksınız. Sıra dışı bir ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Yorucu ve enerjinizi zorlayan koşullar içindesiniz. İyimser olmaya bakmalı, daha önceden biriken işlerinizi öne almalısınız. Dayanıklı olmanız gereken organizasyonel işler ve detaylar ise sizi zorlayabilir. Ancak yaratıcı yanlarınızla pek çok işin üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Kişisel düzeninizi oluşturmakta kararlı olmalı, tamamlanması gereken işlere özenle yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2020)
İş yaşamınızdaki yükselişi sürdürüyorsunuz. Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Parasal konularda tutumlu ve dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Elinize geçen parayı harcarken dikkatli olmalı özellikle borç vermekten kaçmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bir iki gün içinde hallolup kapanacak bir meselenin gerginliği içindesiniz. Olayı kendi akışına bırakıp sakinleşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed