Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Üçüncü şahıs konuşmaları yüzünden güven sarsan konular ani bir şekilde gündeminizde oturabilir. Beklenmedik sürpriz oluşumlar gündeme geldiğinde soğukkanlı tavrınızla, krizi iyi bir şekilde yönetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün genel olarak olumlu geçecek bir gün. İhmal ettiğiniz bir yakınınızdan haber alabilirsiniz. Bu habere çok sevinceksiniz.Genellikle doğal davranıyorsunuz. İlk tanışmalarda bile insanları rahatlatıyorsunuz. Beklediğiniz bir haberi çabucak almak için hafta başını iple çekiyorsunuz. Bilmeden, sizin iradeniz dışında hoşlanmayacağınız insanlarla birlikte olmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta başında alacağınız bazı bilgilerle yaşamınız hareket kazanacak. Yeni umutlarla yeni girişimlerde bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Çok fazla tepkili olmayın. Tepkileriniz sert oldukça etrafınızı ve kendinizi daha fazla üzüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Çevrenizde hayranlık uyandıran birisiniz. Hiç tanımadığınız kişiler bile sizinle yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Oldukça sıkı çalışmanız gereken bir güne başladınız. Biriken işler ve önemli detaylar zamanınızı almaya başlıyor. Yine de yeni bir düzen sağlamanız gereken koşulları lehinize çevirebilirsiniz. Her zamanki disiplini yanlarınızla işe koyulmanız gerek. Değişik teknikler deneme şansınız sizi başarılı ve verimli kılacaktır. Ancak aşırı yorgunluklar duygusal olarak sizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir. Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Emeğiniz ve bilginizi sattığınız için istediğiniz gibi bir maddi doyum içinde olamayacağınızı biliyorsunuz. Ayak-Yorgan ekonomi politikasıyla yaşıyorsunuz. Yetişemediğiniz bir iki delik de aileniz tarafından yamanıyor. Sevindirici bir haberiniz var. Bu nakit para değil, ama yine de bazı yüklü harcamalardan sizi kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugünlerde ayağınızı sağlam basmanız gerekiyor. Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed