Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. İş birliklerinizi, ilişkilerinizi veya ortaklıklarınızı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Planlardaki son dakika değişiklikleri yapılması gerekenleri etkilememeli!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bugün oldukça mutlu ve heyecanlı bir gün olacak sizin için. Yeni bir partnerin heyecanı içinizi saracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Yeni ay kısa bir seyahati, yakın çevrenizi ve kardeşinizi de içine alan yeni bir projeyi, yeni bir eğitimi ya da ticari bir girişimi gündeme getirebilir. Kendinizi ifade edeceğiniz yeni bir işe girişme-niz de mümkün olabilir bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bugün iş yerinde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatleri elinizdeki rutin işlere halletmeye açısından daha uygun olacak. Çünkü öğleden sonra denge konuları ağırlık kazanabilir. İş ortamınızdaki tartışmalara karşı hassas davranma eğiliminde olabilirsiniz. Herkesi adına uzlaşma ve uyum sağlama görevini üstünüze alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Son zamanlardaki karamsarlığı üzerinizden atmış olmanız, bütün çalışma arkadaşlarınızı sevindirmişe benziyor. Yapay insan ilişkilerinin, işin gidişatını müthiş etkilediğine inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Bugün parasal durumunuzu düşünecek ve iş hayatınızda haksızlığa uğradığınızı nihayet kabul edeceksiniz. Bir alacağınızı kolay, kolay tahsil edemeyeceğinizi anladınız. Bu açığı ne şekilde kapatacağınızı bilemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2019)
Kendinizi çok güvenli bulduğunuz bazı özelliklerinize karşı, bugünlerde kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed