Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Çok fazla toplum önünde olabileceğiniz günlerdesiniz. Plan ve projelerinizi dikkatle ele almanız ve hata yapmamak için biri bitmeden diğer işe başlamamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bugün bazı beklediğiniz gelişmelerin hız kazanması sizi mutlu edecek. Çalışma şevkinizi arttıracak. Duygusal açıdan kendinizi kuvvetli hissedeceksiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz bir dostunuzla görüşüp güzel bir gün geçireceksiniz. Bu aralar iş yoğunluğunuz arttı. Sosyal aktivitelerinize biraz daha az zaman ayırarak, ilginizi ve enerjinizi işinize yönlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çok fazla intikam duygusu taşıyorsunuz. İş hayatınızda başarı yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Yorum yapmadan önce analiz eden, dinleyen, diğer tarafın rengini anlamaya çalışan tavırlar bugün size prim kazandıracak. Sizin dışınızdaki dünyaya karşı gözlem yapan bir gözle bakın. Bireysel planlarınıza katkısı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Sizin için az laf çok iş zamanı. Çalışma hayatınızda sizi oldukça yoran ve sorumlu kılan konular olabilir. Ancak bir yandan da çalışma kapasiteniz yükselmekte. Nakit ihtiyacınızın arttığı bu dönem değişik yollardan kazançlar sağlanabilir. Eldeki kaynakların kısıtlı olması ise sizi endişeli kılmakta. Ekonomi yapılması gereken bu süreçte aileden gelebilecek sürpriz destekler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
İşyerinizde yakın bir dostunuzla çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Onun hatalarını düzeltmekten artık vazgeçmelisiniz. Dayanışmacı özelliklerinizle kendinize yapay sorunlar üretme özelliğinizden kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Ne yapsanız da son dönem beliniz doğrulmadı. Bunun en büyük nedeni gereksiz yerlere harcanmış olan paralar. Bu durum çoğu kez kontrolünüz dışında gelişmiş. Kemerleri biraz sıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Enerjiksiniz ancak içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. Maddi konulara odaklanmanız sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed