Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün kendinizi duygusal anlamda fazlaca güçlü hissetmeniz karşı tarafa baskı yapar bir halde olmanıza sebebiyet verebilir. Elinizdeki bu enerjiyi daha farklı yerlere yönlendirirseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Aksi takdirde karşınızdaki insanlar bunun bir güç gösterisi olduğunu algılayıp size karşı ego savaşı açabilirler. İçinizdeki bu enerjiyi duygusal ilişkilerde yarım kalmış durumlara vererek pozitife çevirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Atağa hazır göründüğünüz bir gelişmede biraz daha gerçekçi bakmanız yararlı olacak. Bazı konularda haksızlığa uğramışlık duygusu yaşıyorsunuz. Ama bu, size çok özenli davranılan durumlarda da olabiliyor. Bu kırılgan günleri geride bırakacaksınız. Akşama yakın yapacağınız bir görüşme, sizde büyük sevinçler yaratabilir. Umutların gerçeğe dönüşmesi için önünüzde elverişli günler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Alıngan, anılarına düşkün, yaratıcı ve kendinizi beğenmiş davranıyorsunuz. Bunun için dikkatli olmalısınız. Aksi halde değerinizi yitirirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Yazmak, çizmek ve iletişim kurmak için enerjinizi doğru bir biçimde kullanabilirsiniz bugün. Bu becerilerinizi ortaya koyacak işlere yönelirseniz tatmin sadece ruhsal boyutta gerçekleşmeyecek. Güven tazeleme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Hızlı bir dönem. Çabalarınızın karşılığını alacağınız, somut hedeflere yöneleceğiniz görünüyor. Artan sorumluluklar, planlı olmanız gereken yeni gelişmeler üzerinde durarak ilerleyebilirsiniz. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği baskı ise sizi duygusal olarak yaracaktır. Gelecekle ilgili planlara odaklanırken sosyal farkındalık kazanmanız gereken çalışmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
Zorunluluklar, tahammül gücünüzü zorlayan ilişkilere katlanmanızı sağlıyor. Bugün yeni bir umut kapısı aralanır gibi olacaksa da, çabuk kapanacak. Aşkta mutluluğu çok hak ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Para durumunuz iş yaşamınızda daha sağduyulu bir tavra girmenizi öngörüyor. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz. Büyük ödemeleriniz var. Onları daha ileri tarihlere erteleyemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bir olayla ilgili vardığınız sonuçlar oldukça yanıltıcı. Olayı, yeniden bambaşka cephelerden ele almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed