Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Belli ilişkilerinizde veya iletişim halinde olduğunuz kurum ve kişilerle haberleşirken daha az karmaşık bir yol izlemenizde ve net olmanızda fayda var. Araya giren kişiler kaba tabiriyle(aynı zamanda teknik de olduğu için rahatlıkla yazabiliyorum) parazit sebebi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Bugün beklemediğiniz gelişmelere maruz kalabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve harekete geçirebilir. Gün içinde sinirlenmenize yol açacak bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu olaylara karşı vermeniz gereken tepkileri veremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz ile bir araya gelmeniz ve onlarla bazı konular hakkında konuşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Kendi benliğinizi unutmuş, başka benliğe bürünmüşsünüz. Özünüze dönmenizde yarar var. Aksi takdirde insanlarda yanlış izlenim bırakacaksınız. İş arkadaşlarınız sizden yana oldukça huzursuz. Bunun için kendinizi biraz daha sorgulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Sözlerin tam da niyetleri ifade edemediği günlerdesiniz. Sadece sözlerinizin yanlış anlaşılması değil, duyduklarınızı bambaşka manalarda yorumlama gibi riskleriniz de var. Sükunetin altın olduğu günlerden birindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Zihinsel açıdan yüklü olduğunuz bu günlerde net düşünmekte zorlanacaksınız. Bu nedenle daha çok desteğe ihtiyacınız olacak. Yine bu dönem eğitim planlarınızı yenilemek adın adına kısa yolculuklar öne çıkacak. Değişik şeyler öğrenebileceğiniz olanakları kullanmaya kararlısınız. Kardeşlerle ilişkilerin getirdiği olumlu hava size keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Özelliklerinizle beğeniliyor, taktir topluyorsunuz. Yakında çalışmalarınızın maddi karşılığını da görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Yaratıcı ve üretken birisiniz. Ama başarılarınız az. Çünkü başarıların tümüyle paraya endeksli olduğu düşüncesiyle kendinizi sınırlıyorsunuz. Fırsat ve para ilişkisine, olmazsa olmaz kuralı koymaktan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Belli konularda yakın çevreniz tarafından gizlice denetlendiğiniz doğru. Ama bunun gerekli olmadığını söyleyemezsiniz. Sevenlerinizin üzerinizdeki gölgelerini sağanakta bir şemsiye gibi görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed