Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Bireysel yönden sevgiye eğilimlisiniz, bugün mesleğinizi ve işinizi seviyorsunuz.Sanat ve güzellik anlayışınız bayağı iyi ayrıca çevrenize ve sevdiğiniz kimseye karşı ılımlı davranıyorsunuz. Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizi kızdırabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını bugünlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2020)
İş çevrenizde yardım edenleriniz artıyor. Öylesine saf görünüyorsunuz ki size inanmamak zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Bir arkadaşınızın beklediğinizden soğuk ve mesafeli tavırları canınızı sıkabilir. Eğer bir kişinin gücünü ve çevresel faktörlerini size destek amaçlı kullanması talebiniz olacaksa, olumsuz bir cevaba hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Kendinizi her açıdan yenilemeye başladınız. Alacağınız destekler güven ortamı yaratırken, yakın çevrenizde olup bitenlere karşı duyarlı yaklaşacaksınız. Daha fazla zihinsel çalışma gerektiren konular da yok değil. Ancak bulanık düşünceler içinde net karar vermeniz zor. Özellikle kısa yolculuklarınızı etkileyecek haberleri önemsenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Mesleğinizle ilgili önemli çalışmalar yapmanız gerekiyor ama günlük işlerinizin yoğunluğu bunu engelleyebilir. Bu arada işinizle ilgili yeni bir çalışmaya da başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Tasarruf alışkanlığınız yok ve olacak gibi de görünmüyor. Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2020)
Geçmişte takılıp kalmanın duygusal dünyanıza pek yararı yok. Geçmişten kopabildiğiniz ölçüde geleceğinizi aydınlatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed