Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugün evinizle bazı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunları çabuk halledebileceksiniz fakat ailenizden birisinin bir sorununun olması mümkündür ve bu durum gerçekleşirse sizi biraz oyalacak gibidir. Bir yakınınız, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Bu durum gerilimli bir atmosfer yaratabilir. Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun sorumluluk altına girmemeye çalışın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Kötü ve üzüntülü bir günü geride bıraktınız. Sürekli yanıınızda olan bir dostunuzla konuşuyor sorunlarınızın üzerinden nasıl gelebileceğiize dair planlar yapıyorsunuz. Aklınız oldukça karıştı, ummadığınız insanların sizin hakkınızda yaptığı yorumlar karşısında incindiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ve hayatınıza yön vermeye henüz hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
İstediğiniz her şey istediğiniz anda olmuyor diye şikayet ediyorsunuz. Ancak sinirlenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugün çalışmaktan, üretmekten, yaptıklarınızın diğer insanlara da fayda sağlamasından hoşnutluk duyacaksınız. Her ne kadar paylaşımcı olabilmek önemli olsa da siz yine de kendi faydanızı da dikkate almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Maddi açıdan bazı riskli gelişmeler olabilir. Başkalarının desteğine daha fazla ihtiyaç duyacağınız bu günlerde daha çok borçlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ödemeler dengenizi bozacak gelişmeler, başkalarının parasal sorumluluğu kriz yaratacaktır. Bir yandan da duygusal paylaşımlarda sorunlar söz konusu. Sizi huzursuz eden yakın bağlar sorgulanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Özgün fikirlerinizin bazı tartışmalarla zenginleşmesine izin vermelisiniz. Bir arkadaşınız kendi iş olanaklarını ortaya koyarak, size önerilerle gelebilir. Girişimci yanınızı harekete geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2021)
Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed