Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye gereksinim duyabilirsiniz. Eğer iş yerinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni imkanlar aramak için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olabilirsiniz ancak yine de çok kolay gerçekleşeceğini zannetmeyin. Eviniz ya da ev halkından birisi için bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunlar bütçenizi sarsacak büyüklükte olmayacaklar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Bugün yakın çevrenizde sıkıntılı anlar yaşayacaksınız. Kendinizi beğenmiş tavırlarınız insanları çileden çıkarıyor. Bu tavırlarınızı akrabalarınıza gösterdiğiniz gibi arkadaşlarınıza da yansıttığınız zamanlarda sevilmeyen insan oluyorsunuz. Oysa cazibeniz enerjiniz ve yeteneklerinizle zaten taktir edilen bir insansınız. Kibirli davranışlar sergilemenize hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Bugün oldukça agresif yaklaşımlarda bulunarak sizi seven insanları üzebilirsiniz. Uzaktan bir hayranınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Gideceğiniz yolları karıştırma, yolu uzatma gibi riskleriniz var bugün trafikte. Aynı şekilde insanlara bir şey anlatırken de imalardan, lafı uzatan tavırlardan sakının. Bilmediğiniz konularda kesin hükümlere kalkışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Olumlu etkiler hayatınıza pek çok avantaj getirdi, Bugün ortaklıklar açısından yeni sorumluluklar öncelik kazanıyor. Sizi harekete geçiren yeni öneriler alınabileceği gibi, yeni destekler göreceksiniz. Ancak özel ilişkiler ve evlilik hayatınız açısından zor zamanlar. İlişkilerde aşırı tepkisel davranabilirsiniz. Eşin beklentileri sizi zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
İş ortamınızdaki huzuru riske sokabilir ya da, başarı grafiğinizi daha da yükseklere çıkartabilirsiniz. En akla yatkın kararı vermek zorundasınız. Bugün sizin için özel bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2018)
Bugünlerde iyimserliğinizi biraz törpüleyip azaltırsanız, bazı gelişmeleri çıkarınıza yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed