Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bireysel yönden sevgiye eğilimlisiniz, bugün mesleğinizi ve işinizi seviyorsunuz, sanat ve güzellik anlayışınız bayağı iyi ayrıca çevrenize ve sevdiğiniz kimseye karşı ılımlı davranıyorsunuz. Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Konuşmaları uzatmaktaüzerinize yok bu aralar.Düşüncelerinizi anlatırkenbazen çok fazla kelimekullanabiliyorsunuz.Çevrenizdekiler şaşkın..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Sevdiğinizle aranız düzeliyor. Birlikte davetlere katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. İş yerinizde hiç akla gelmeyecek aksaklıkların olması sizi gergin bir havaya sokabilir. Bu durum yaratıcılığınızı da köreltebilir. Parasal sıkıntınızı atlatmak için öncelikle tasarrufa yönelmeniz gerekiyor..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar üzerinden yenilenmeler hayatınıza girmekte. Ancak zorlayıcı şartlara fazla direnmemelisiniz. İlişkilerin getirdiği duygusal yükleri kabullenmeniz gerek. Kendinizden çok başkalarının ihtiyaçları ön plana çıkarken, yeni önerileri değerlendirme şansı bulacaksınız. İş hayatında yaratıcılığınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Haziran 2019)
İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirme anlamında danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar niyetlerinden de emin olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Aile içindeki parasal dayanışmanız büyük para sorunları yaşamanızı engelliyor. Önümüzdeki günlerde masrafa gireceksiniz gibi görünüyor. Ama bu kaçabileceğiniz türden bir masrafa benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Haziran 2019)
Bugün bir miktar önlemci olmanızda fayda var. Özellikle öğle saatlerinde karamsarlığa düşebilir ve ikili ilişkilerinizde zorlamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed