Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Sunmaya veya ilerlemeye hazır olduğunuz işler, hedefler veya planlar için uygun fırsatlar gündeme gelebilir veya gelmek üzere. Kadere inanmak lazım! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı biraz istikrarsız geçebilir. Plan değişiklikleri veya tuhaf şekilde ilerleyen olaylara açık olabiliriz. İkinci yarısında ise, istenen performansın gösterilmesi veya dengenin sağlanması daha kolay olacaktır. Sorumluluklarımızı hafife almayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz. Fazla rahat, geniş davranışları sizi bugün çileden çıkartacak. Sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
AŞK: Enerjinizi olumlu olarakkullanabileceğiniz, pırıl pırıl birgününüzdesiniz ve bugünçevrenizden sadece iltifatlarduyacaksınız. Bugün yeni flörtleryaşamanız olası.PARA: Yaşamın her alanında şansınız yüksek.Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarlatanışabilirsiniz. Size yakın arkadaşlarınızla görüşalışverişinde bulunabilir ve yeni fikirlergeliştirebilirsiniz.SAĞLIK: Biraz uykunuzu almaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
İş çevrenizde ilginç fikirler üreterek çevrenizi istediğiniz tarzda etkilemeyi başarıyorsunuz. Bugün, görüşlerinizi alacağınız kişilerle konuşmalar yapacaksınız. Aşırıya kaçan yeme huyunuz, kilo problemlerinizi büyütüyor. Bir an önce kendinize çeki düzen verin. Maddi sıkıntılar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Ailevi konularda yeni görevler ve sorumluluklar var. Daha önceden başlattığınız işleri toparlama çabası içinde olacaksınız. Güvenlik ve yakınlarınızla ilgili konular ise oldukça oyalayıcı ve baskı kuracak şekilde gelişecektir. Tamamlanması gereken işlerinizi öne almanızda yarar var. İş hayatında süren sorumluluklar aile içi ilişkileri zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Aklınızdaki bir işle ilgili çok sabırlı davrandınız, çok beklediniz, ama yakında bunun karşılığını alacaksınız. Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Yaptığınız bir işin karşılığını fazlasıyla aldınız. Artık parasal konularda daha atak ve daha hırslı davranmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var. En iyisi dostluklarınız pekiştirerek, gönül işlerinden üstün tutmanız. Geçici heveslerle sağlam ilişkinizi tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed