Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
İmajınızı kuvvetlendiren işler ortaya koyabilirsiniz. Açık sözlü olmanız ve fikirlerinizi net şekilde ortaya koymanız hayatınızı zorlaştıran bazı sorunların sona ermesine yardım edebilir. Son derece yararlı tavsiyeler alabileceğiniz bir gün!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünememiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Bugün ondan alacağınız bir haber bütün gününüzün iyi geçmesine neden olacak. Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Hırslı olmanız başarınıza engel olmayacaktır. Aksine gösterdiğiniz performans için takdir ediliyorsunuz. Hareketli ve çok yoğun bir güne hazırlı olmalısınız. Mutluluk kapıları yavaş yavaş aralanmaya başladı. Partnerinizin her konuda destekçiniz olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Size söz verilen, fikrinizin sorulduğu bir ortamda kulak veren kimse bulmak zor olacak. Değer veriyormuş gibi görünüp kulağını size kapatarak dinleyen kişilerle boşa vakit harcamayın. Israrla sesinizi duyurmaya çalışmak nafile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Ay burcunuzda ilerliyor ve size kararlılık getiriyor. Son günlerde kendinize yeni hedefler belirlemekte idiniz. Artık istediğiniz yönde ilerlemeyi başaracaksınız. Yeni başlangıçlar ve size güç kazandıracak girişimler yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz konular da olacak. Ancak özel hayatta yaşanan duygusal çatışmalar sizi zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Bugün yazışmalar ve iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın yaptığı hatalar yüzünden ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bireysel çalışma yerine kollektif çalışmalara ağırlık vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Daha kendinden emin yaşamak istiyorsunuz. Destek anlamında güven duyduğunuz insanların sayısı oldukça sınırlı. İmkanlarınızı zorlama konusunda, sizde dinamo etkisi yapan koşullarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed