Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Geleceğe dönük planlarınızı veya hedeflerinizi gerçekleştirmek açısından zorluklarla karşılaşmanız sizi gerebilir. Bir süre için daha günlük yaşamakta fayda var. Bugünlerde, bazı ilişkilerde gerilimler yaşanabilir. Evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni kişilere ilgi duyabilirsiniz. Eğlenceli diyaloglar dolunay sonrası sizi bekliyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün meydana gelecek Dolunay(+/- 5 gün), farkına varmadığımız olayların farkına varmamızı sağlayabilir. Ortaya çıkan gerçekler, gizli kapaklı ya da kötücül işler veya ele geçen bilgiler şaşırtıcı olabilir. Ya da bu tür işlerle ilgilenen kişilerden haberler alınabilir. Sezgilerin yükselmesi, fanatik fikir veya ideolojiler, abartılı harcamalar ya da maddi anlamda gerilmeye neden olan başlıklar söz konusu olabilir. Pireyi deve yapma ihtimali yüksek olduğu gibi, her burç kendisini ilgilendiren alanlarda güven ya da istikrar sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Dolunayın yoğunluğu devam ederken finansal konulara, proje ve yatırımlara, para, istikrar ve güven başlıklı alanlarda yeni gelişmelere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Ülkemizde ise, ekonomiyi zaten saydık, parayla bağlantılı her konu, ülkenin önde gelen kişileri, iş hayatıyla ilgili kişiler, sanatçılar, sanatla bağlantılı başlıklar, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında olan ve bu başlıklarla bağlantılı konular ön planda olabilir. Sorunları büyütmeye değil, çözmeye ve uzlaşmacı olmaya çalışalım. Neptün’ün olumlu görünümü Dolunay’ı yumuşatıp olumlu etkilerini ön plana çıkartabilir. Akrep, Boğa, Kova, Aslan burçları ve her ayın 22 – 29 tarih aralığında doğmuş kişiler dolunayın etkisini daha fazla hissedebilirler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Verimli bir gününüzde olduğunuz için bugünkü koşuşturmalarınızın kolayca üstesinden geleceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Çünkü dostunuzun bu sevincinde en az onun kadar pay sahibisiniz. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Kariyer basamakları konusunda geleceğe ümitle bakmanızı gerektirecek gelişmeler oluyor hayatınızda. Bu olumlu hallerin içindeyken fırsatları görmekte zorlanabilirsiniz. Hiçbir şey için acele etmeyin. Her şey yolunda ve zamanında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Yapıcı olabileceğiniz şartları değerlendireceksiniz. Artık yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz zamanlar öne çıkacaktır. Ayrıca çabalarınızla gurur duyabilirsiniz. Zira dikkat çekici sonuçlar almaya yakınsınız. Yine bugün aşk hayatınızı renklendirebileceğiniz fırsatlar var. Kendinizi özgür bırakmalı, içinizden geldiği gibi hareket etmenin keyfine varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Ortaya henüz koyamadığınız becerileriniz, yeni gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir. Yaratıcılığınızın belli koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Maddi konulardaki belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yeni açılımlara yöneleceğiniz oluşumlar söz konusu. Önemli bir satış işinden haberdar edilmemek sizde belli bir gerginlik yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Bugün alkolden uzak durmalısınız. Etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizden birilerinden gelecek bir haber var. Bu haberin doğruluğundan emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed