Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Haftanın ilk yarısında evinizi güzelleştirecek aktivitelerle ilgilenebilir, bu tür alışverişler yapabilirsiniz. Evde ağırlanacak misafirler, dekoratif değişiklikler, evi, aileyi veya diğer gayrimenkulleri akla getiren olaylar ön plana çıkabilir. Haftanın ikinci yarısında ise, sevdiğiniz kişilerle seyahat fırsatları yakalayabilir, farklı deneyimler yaşayabilir, yeni kültürlere merak sarabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler ve yabancılarla ilişkiler açısından da parlak günlerde olacaksınız. Şanslar bu başlıklardan gelecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bugünkü enerji yoğunluğunuz, kısa vadedeki hedeflerinize daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Yine de çok yakınınıza serpiştirdiğiniz bazı umutlarınızın gözden geçirilmesi gerekebilir. Arkadaş gurubunuzdaki bazı kümeleşmeleri maddi konulara bağlamanız, biraz kolaycılık gibi görünüyor. Daha duygusal bir bakış, daha doğru tespitleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Kartınız Zenginlik... Kalbiniz oldukça iyi. Bol gönüllü oluşunuz biliniyor. Herkese yardım etmeye çalışmaktan vazgeçmenizde fayda var. Bazen kendinize bile yetişemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Yeni biriyle yolunuz kesişebilir bugün. Kahvaltı için gittiğiniz bir mekanda ya da bir aile ziyareti sırasında tanışacağınız bir kişi dengelerinizi boza bilir. Sizde güven hissi yaratıp yaratmadığına bakın öncelikle.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Ay burcunuzda ve sizi pek çok olumsuz etkiden uzaklaştırıyor. Olaylara akılcı ve çözüm üreten yanlarınızla bakarak yol almaya başladınız. Kişisel konularınıza daha rahat hakim olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal ilişkilerin hayatınıza değişim taşıdığı bu dönem yapacak çok işiniz olacak. İş hayatında yeni atılımlar yapmak isterken, artan sorumluluklar can sıkıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuz. İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ağustos 2020)
Şanslı bir gününüzdesiniz. Bu fırsatı değerlendirmeli ve değişik şeyler yapmayı denemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed