Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Kimse sana senden iyi öğüt veremez. İyiye ‘kötü’, kötüye ‘iyi’ dediğin kadar, iyiye ‘iyi’, kötüye ‘kötü’ diyebilirsen ilişkiler daha içten, sonuçlar daha doyurucu olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz. Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
İş hayatınız ile ilişkilerinizi karıştırıyorsunuz. Bu tutumunuz sadece kariyerinize değil saygınlığınıza da zarar verecek. Bir fedakarlık yapmalısınız. Dedikodular yüzünden çok fazla sıkıntı çekeceksiniz. Davranışlarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Resmi olduğunuz kişilerin bulunduğu bir ortamda olursanız boşuna gerilmeyin. Aklı başında davranırsanız dışarıdan öyle görünmese bile samimi görünmüş olursunuz. Ne düşündükleri de-ğil gerçeğin ne olduğu önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Bugün yaratıcılık ve kendinizi ifade konularında daha güçlü olacaksınız. Özellikle içinde bulunduğunuz ortamlarda ifade kabiliyetiniz oldukça işinize yarayabilir. Öğle sonrasında ise yeniden harekete geçebilir ve sizi bir süredir meşgul eden konulara zaman ayırabilirsiniz. Hizmet ve fedakarlıkta bulunmak gerekebilir. Daha organize olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var. Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Elinizdeki parayı çok güzel değerlendirmeniz gerekiyor. Taksitli alışverişlere girmek hiç de iyi bir fikir değil. Bunun yerine bir süre para biriktirmeniz gerekiyor. Beklenmedik şeyler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2017)
İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed