Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Zor kararlar almak zorunda olmanız sizi uykusuz bırakabilir. Ancak, hiç kimse sizden daha detaylı ve dikkatli karar alamaz. Korkmayın. Tutkular ön plana çıkabilir. Sempatik hareketleriniz ve hızlı harekete geçmeniz ev de ve iş de ya da yapılması gereken işlerde aynı anda başarılı olmanızı sağlayabilir. Sezgilerinize güvenirseniz, sevdiğiniz bir kişiyi mutlu etmenin yollarını bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Son derece şanslı bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlarla aranızdaki iletişimlerde bir ilerleme olabilir. Önemli olduğunu düşündüğünüz konu pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Konunun içindeki diğer şahısların, buna hazır olduklarından emin olmanız gerekiyor. Akşama güzel haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını siz de fark ediyorsunuz. Başkalarının değil sevdiğiniz kişinin sözlerini ciddiye almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Biraz temkinli olmalı acele hareket etmemelisiniz. Eldeki işlere odaklanmak ve tamamlanması gereken konuları aradan çıkarmak gerekebilir. Çalışma şartlarında başlayan değişiklikler, organize olunması gereken konulara çok daha fazla vakit ayırmaya çalışın. Yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız fırsatları kullanırken, iş arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Bazı durumlarda elinizdeki işler sizi boğuyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde isteksizlik yaşayacağınız sorunlar yok. Sorunu dışarıda aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Bir iki güne kadar bir para haberiniz olabilir. Bu haber sizi hemen harekete geçirebilir. Sevinç duyabileceğiniz bir haber olabilir fakat bu biraz da haberi nasıl değerlendireceğinize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2018)
Bazen işlerinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Bu ihmal ettiğiniz işleriniz sonradan sinirlerinizi çok bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed