Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
‘’Bundan sonra ne olacak’’ sorunuza yanıt bulabilecek hamlenizi yapabileceğiniz bir gün. İşinize olan bağlılığınız, prensipli çalışmalarınız ve iş ahlakınız göz doldurabilir ve ilerlemenizi sağlayabilir. Seyahatler esnasında ufak tefek aksilikler yaşanabilir tedbirli olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2021)
Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine öyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Kartınız Kader Çarkı... Hedeflerinizin değiştiğini fark ediyorsunuz. Ancak yıldızınızın açılması için de kovalamayı iyi biliyorsunuz. Bu durumda taktirle karşılanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz, özel hayatınızda bazı sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Burcunuzda gezinen Ay sizi kararlı ve dikkat çekici kılıyor. Kendinizi yenileme arzusu içinde bulacaksınız. Ancak aşmanız gereken bazı engeller var. Yeni başlangıçlarınız tüm hızı ile sürerken, eğitsel çalışmalarınız öncelik kazanıyor. Kişisel olarak bu alanda çok şey yapabilir, destek görebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ise size zorlayan ilişkiler gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2021)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir ve alacağınız kararlar son derece olumlu olacaktır. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2021)
Hayata düzgün bakıyorsunuz, tasarrufçusunuz. Bunun neden olduğu birtakım rahatsızlıkları göğüslemeniz gerekiyor. Bugünlerde, karlı çıkacağınız para tartışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugün çevrenizdekilere patronluk taslayabilirsiniz. Duygusal bir yapıda olacağınızdan bazı kırgınlıkları atlatamayabilirsiniz. Daha anlayışlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed