Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Sağlığınızla ilgili beklenmedik ani problemler oluşabilir. Bugünlerde fiziksel yorgunluğunuz daha fazla artabilir. Aile içerisinde ise gündelik rutin sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz. Bugün biraz kafa dinlemeye ve kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var. Ancak öncelikli konunuz sağlığınız olmalıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız. Yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
İstekleriniz gün geçtikçe artmakta. Mali sorunlar yaratarak hayatınızı zora sokabilirsiniz dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Hayır işlerine bir miktar para aktarmanız gerekebilir bugün. Gözünüzle gördüğünüz ya da gerçek anlamda yerini bulacağını bildiğiniz iyi niyetli yardımlara ortak olun. Boşa giden emek ve para sonradan canınızı sıkmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Sosyal açıdan sizi sorumlu kılan konulara yöneliyorsunuz. Yeni bir ekip çalışması dahilinde görevler gündeme gelebilir. Başkaları adına ortak projeler üretebilmek bu dönem önceliğiniz olacak. Bir yandan da etkinliğinizi ortaya koymak ve somut işler çıkarmak istiyorsunuz. Çalışma koşullarında yaşanan olumlu şartlara rağmen, zihinsel yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Çevrenizdeki insanların sizden beklemeyecekleri ani tepkiler verebileceğiniz bir gündesiniz.Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Küçük birikiminiz sizi rahatsız ediyor adeta. Yakınlarınızın önerilerini dikkate almak yerine zevkinize harcamak düşüncesi ağır basıyor. Bugün bir büyük alış veriş planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bu aralar sosyal hayatınızı unuttunuz. Arkadaşlarınızla buluşup özel hayatınızı şekillendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed