Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Sanatsal ve spritüel yeteneklerinizin ortaya çıkabileceği özel bir gün. Yalnız kalıp dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak isterken bir yandan felsefi konular ilginizi çekebilir. Ufkunuzu genişleten konulara merak salabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Yeniden umudunuzun yeşerdiği bir konuda, bu kez biraz aceleci davranmanız gerekiyor. Bugünlerde arkadaşlıklar arasındaki duygusal hareketlilikler biraz tehlikeli. Yakında başka bir kentteki bir tanışma, yaşamınıza yeni renkler katabilir. Bütün detaylarıyla bilmediğiniz konulara biraz uzak durmanız, çözümlere daha yardımcı olmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Tartışmalı günler geçirebilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabası içindesiniz. Bu yüzden tartışmaya açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Sevgilinize karşı farklı tavırlar içinde olmanız ilişkinizi zora sokabilir. Bugünleri, ilişkinizde son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal tepkiler verebilir, arkadaşlarınızla iletişim sorunu yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bazı sorumluluklar sizi zorlamakta. Tek başına hareket edemediğinizi görmeli, ortak paralar konusunda temkinli olmalısınız. Özellikle uzun vadeli yatırım planlarınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Yanıltıcı etkilere dikkat etmeli, önemli planlarınızı ertelemelisiniz. Sizi bağlayıcı olan ortak harcamalar ise kriz yaratacağa benziyor. Kaynaklarınızı tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2018)
İş konusunda kendinize yeni alanlar yaratabileceğiniz ve yaratıcılığınızın ön planda olacağı şanslı bir iş günündesiniz. İşlerinizde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Enerjinizi dikkatli kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bir alacağınızın gecikmesi sizi bugünlerde biraz zorda bıraktı. Elinizin altındaki ahizeyi bugün kaldırıp kaldırıp bırakacaksınız. Çok müşkül durumda olmanıza rağmen bu parayı geri istemek size zor geliyor. Bir dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed