Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Rahatsızlık yaratan durumlar yakında çözüme kavuşuyor, bu durumu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Planlarınızı aynen tatbik edin, ama diğerlerini bu konuda çok fazla zorlayabilirsiniz, dikkat! Planlardaki son dakika değişiklikleri sizi sıkıntıya sokabilir. Yalnız kaldığınızda daha verimli çalıştığınızı fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da sizi anlıyorlar ve size istediğiniz konularda şans veriyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
ENDİŞE İÇİNDESİNİZAŞK: Elini tuttuğunuz her karşıcinse güven duyuyorsunuz. Kısabir süre sonra hayal kırıklığıyaşayarak kendi dünyanıza dönüşyapıyorsunuz. Bunu karşı tarafahiçbir zaman belli etmeyin.İŞ: Birilerinin yardımı olmadanustaca başardığınız birçok işiniz var ama hernedense bugün kendinizi suçluyor ve endişetaşıyorsunuz. Böyle davranarak işinizde başarısağlayamayacağınız bir gerçek.SAĞLIK: Birçok hastaya yardımcı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Aile büyüklerinizin deneyimlerinden yararlanın. Yaşamınızdaki aksilikler bir süre daha devam edebilir. Aşk rüzgarları sizden yana esecek. İşteki veriminizi artırmak için gayretli olmalısınız. Beklediğiniz haber geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Bugün gerek iş gerekse sosyal açıdan kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Duygusal açıdan daha hassas olabilirsiniz. Ancak duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Öğleden sonra gelecekle ilgili bazı kaygılar hissedebilir ve daha aktif davranmak isteyebilirsiniz. Çeşitli dernek veya vakıflara maddi yardım yapabilir, gönüllü çalışmalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Beklediğiniz bir haber bugün, yarın size ulaşacak. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek bir haber bu. Arkadaşınız, bazı ortak projelerinizin çabuklaşması için sandığınızdan fazlasını yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Bir dostunuz sizden borç istemek zorunda kalacak. Aslında kendinize ayırdığınız bir miktar parayı , onu kırmamak için borç olarak vereceksiniz. Fakat bu durum moralinizi bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2020)
İstediği her şeyi gerçekleştirmeye alışan bir yakınınız sizi yönetmeye çalışıyor. Onu kırmadan istediklerine direnmeniz zor gibi gözüküyor. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed