Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Sizi cezp etmeyen tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Belli koşullarınızı dayatma dürtünüz artabilir. Özgün çözüm önerileriniz veya fikirleriniz size kazandırabilir ve ilgi çekmenizi sağlayabilir. İmajınıza zarar verebilecek veya sizi tuhaf duruma düşürecek yerleri ziyaret etme olasılığınız var, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Genel anlamda duygusal açıdan güçlü olacağınız ve önemli kararlar alacağınız bir gündesiniz. Ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızı renklendirmek hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir. Çevresel etkilerle kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Kartınız dua... Düşüncelerinizkonusunda oldukça saygıgörüyorsunuz ancak bugün bazıtoplumsal baskılar görebilirsiniz. Siziseven insanlardan uzaklaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
İdealleriniz konusunda tereddütleriniz var. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Tatille ilgili planlarınız olabilir. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu arttırıyor. Sakin olmaya ihtiyacınız var. Hisleriniz körelmeden yeni bir aşka adım atmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Ortaklıklarda sizi kısıtlayan ve duygusal endişeleri öne çıkaran konular var. Zira anlaşmaların hareket kazanması ile sorumluluklar artmakta. Başkalarından duyacağınız önerileri ciddiye almak, tek başına hareket etmekten kaçınmak gerekiyor. Yine bu dönem iş hayatına odaklı zamanlar öne çıkıyor. Ãœstlerle ilişkilerinizde geçici bir mesafe söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Sınırsız enerjinizle harikalar yaratıyorsunuz. İşyerinizin size ihtiyacı var. Ama sizin ona hiç ihtiyacınız yok. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Parayla daha gerçekçi ve daha sorumlu ilişkilere girme zamanı. Eleştirilere hak veriyor olmanız, eleştirenleriniz için artık fazla bir anlam taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2021)
Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Özellikle genel çevrenizde veya iş ortamınızda bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed