Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Olayları dramatize eden kişi ve olaylara karşı sükûnetinizi korumalısınız. Anneniz ile ilişkilerinizde ani gerginliklere dikkat. Özgürleşme güdünüzü baskı altında kalmış gibi hissedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Bugün beklemediğiniz gelişmelere maruz kalabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve harekete geçirebilir. Gün içinde sinirlenmenize yol açacak bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu olaylara karşı vermeniz gereken tepkileri veremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz ile bir araya gelmeniz ve onlarla bazı konular hakkında konuşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Güzel sanatlara ilgi duyarak bir takım sanatsal faaliyetlerinizi sunmak için kulları sıvamış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
İşler yolunda gitsin diye fazla korumacı tavır sergiliyorsunuz. Bu da güvenmediğiniz hissi yaratabiliyor karşı tarafta. Bir yakınınızla aranızdaki kırgınlık için arabuluculuk yapmaya gönüllü insanlar var. Konuyu aile içinde çözmeye çalışırsanız sorun daha çok büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Pek çok konuda sizi sorumlu kılan konular var. Ev hayatınız ve güvenlikle ilgili sorunlar karşısında tedbirli ilerlemeye çalışmanız gerekecek. Planlı hareket etmek için yakınlarla ilişkilerde gerginlikten kaçınmalısınız. Aile içi diyaloglarınız bu dönem özel hayatınızı yakından etkileyecektir. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise temkinli adımlar atmaya itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
İş hayatınızda bazı gelişmeler canınızı sıkacak nitelikte olsa da, siz bunlara tepkisiz kalmayı ve kendi işleriniz ile ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. Rutin işlerinizle ilgileneceksiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiçummadığınız çalışmalardan parasal kazanç elde edebilirsiniz ve bu sizi çok mutlu edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2018)
Bazı davranışlardaki düzgün ve saygın niyetleri görebilmeniz gerekiyor. Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz sizi kızdırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed