Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz.Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış bir şeydir. Eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün kendinizi oldukça zinde ve mutlu hissedebilirsiniz. Bugün kendinize çok dikkat edecek, sinirlenmemeye ve insanlarla aranızı iyi tutmaya aşırı özen göstereceksiniz. Bugün kırgın olduğunuz bir arkadaşınız ile konuşabilir onunla aranızdaki kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşabilirsiniz. Bugün uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir onların davetini yoğun işleriniz nedeniyle geri çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Kartınız Yıkılan Kule... Alıngan, anılarına düşkün, yaratıcı ve kendinizi beğenmiş davranıyorsunuz. Bunun için dikkatli olmalısınız. Aksi halde değerinizi yitirirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Evinizle ilgili konularda sıra dışı fikirleriniz var. Orijinal bir mekan yaratmak isteyeceksiniz. Yeni bir düzenleme yaparak kendinize uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz. Aşktaki şanssızlığınız maalesef devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. Her açıdan sizi zorlaya engeller çıkabilir. Yuvaya ait beklenmedik sorunlar ise yeniden organize olmanızı gerektirecek. Ani yer değişiklileri yaşadığınız bu dönem, baba ile ilgili sorunlar baş gösteriyor. Yine de üzerinizdeki baskılar yarın sona erecek. Ancak elinizdeki kaynaklar konusunda acele karar vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün yatırımlarınızı yönlendirme konusunda ani kararlar almaya mecbursunuz. Çevreyle olan iletişiminiz maddi konularda sorunlar yaratabilir. Ayrıca gelirinizi genişletmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Geleceğe dönük düşsel beklentileriniz, bazı gerçekleri yaşamanıza engel gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed