Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün iş yaşamınızda bayanlarla olan iletişimlerinizde daha dikkatli ve ılımlı olmanızda fayda vardır. İşle ilgili bazı kıskançlık ve rekabet duyguları ön planda olabilir bunlar arasında belli bir denge bulmanız zorlaşabilir. Öfke kontrolünü sağduyunuzla harmanlamalı Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. “sözüyle hareket etmeyi bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ama çoğu kez başkalarının sizin çalışmalarınıza sahip çıkmalarına hoş görü ile bakabiliyorsunuz. Artık sesinizi yükseltmeli ve çalışmalarınıza hak etmeyenleri ortak etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Kartınız Örtünme... Duygusal konuşma tarzınız çevrenizdeki kişileri çok fazla etkilemeye başladı. İçinizde yatan sevginizi artık dışa yansıtma zamanı. Olumlu bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Sevdiğinizin sizi anlamadıığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınızla onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak karar vermek için acele etmeyin. Olayların gelişmesini bekleyin. Kendinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Sosyal açıdan sizi sorumlu kılan konular şimdilik geri planda kalıyor. Bu günlerde daha içe dönük ve yaraları sarma zamanı. Kendi içinizde çözemediğiniz sorunları daha fazla büyütmeden beklemelisiniz. Aksi halde kontrol edilemeyen gelişmeler hızlanabilir. Kişisel konularda ise son derece kararlı ve net hareket ediyorsunuz. Gücünüzü kontrollü kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İş yaşamınız sizin için hayatın esası gibi. İşi doğrudan etkilemeyecek ilişki sorunları pek ilginizi çekmiyor. Kariyer aşamalarınız, sizin için maddi kazanımların çok ötesinde bir anlam taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Çok yakında yaptığınız büyük bir ödeme gözünüzü korkutuyordu ama korktuğunuz gibi olmadı. Önceden belli bir hazırlığınız olduğu için, kolayca üstesinden geldiniz. Parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Hatanızı sürekli tekrarlama ihtimaliniz var, Bu size çok şey kaybettirebilir. Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed