Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Bazı konularda belirsizlikler artıyor. Acil karar vermek zorunda hissetmemelisiniz. Seyahatler esnasında ya da sizden farklı kültürlere sahip kişilerle aranızda problemler yaşanabilir. Evinize ve ailenize zaman ayırın ve iyi bildiğiniz konulardan ayrılmamaya gayret edin. Evle bağlantılı konularda gerçekten bir iz üzerinde olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Yakınınızda yaşanan bir soruna yaklaşıp çözümüne katkıda bulunmak istiyorsunuz. Ama sorunu yaşayan kişi kendisine yapılacak uyarılara kapalı bir ruh durumu içinde. Çabanız bir işe yaramayacak.Bu günlerde bir yalnızlık duygusu yaşıyorsunuz. Hayatı paylaştığınız kişi ya da kişilerle temel sorunlar yaşamadığınız halde mutlu değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
AŞK: Partnerinizin iyi olupolmadığı konusunda sürekliendişe içerisindesiniz.Ufak tefek şeylere biletakılabiliyorsunuz bazen.Unutmayın o bir yetişkin.PARA: Maddi açıdanoldukça ferah bir dönemde olmanızarağmen yinede isteklerinizi heperteliyorsunuz. İstediklerinizi almalısınız.SAĞLIK: İçinizde bitmek bilmeyen biröfke var. Haliyle moraliniz bozuk.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Artık uzun vadeli düşünmeli ve sizi maddi kayıplara uğratacak işlerle uğraşmamalısınız. Parayla ilgili bu sorunlar sizi yorabilir. Aşırı stres ve öfke, sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Daha sakin hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızdaki durgunluk yakın zamanda yerini güzel bir aşka bırakacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Daha farklı konulara yönelecek, somut işler çıkarmak konusunda becerilerinizi sergileyebilirsiniz. İş ve yaratıcılığını bir arada kullanılacağı fırsatları yönetme yetiniz olacak. Bir yandan da aşka daha fazla vakit ayırmak, başkalarını etkilemek konusunda istekli görünüyorsunuz. Olası problemlerinizi gözden geçirmek için açık yürekli olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Haziran 2019)
İş dışı özel bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Parasal konularda pek bir sıkıntınız yok ama harcamalarınıza dikkat etmediğiniz takdirde bazı sıkıntılar sizin için söz konusu olabilir. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Bugünlerde sabırsızlıkla beklediğiniz bir randevunuz ertelenebilir. Bu duruma fazla aldırış etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed