Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Ailenize destek olmanın zamanı geldi. Bu zamana kadar aranızda geçen bazı sorunları artık geride bırakmalı bir aile olmanın bilinci içinde hareket etmeyi öğrenmelisiniz. Bazı konularda ailenizdeki büyüklerin fikirlerine saygı duymalı ve onların istekleri doğrultusunda yaşamınızı yönlendirmelisiniz. Zira aranızdaki kopukluğun en büyük bir nedeni bundan kaynaklanıyor olabilir. Başınıza buyruk davranışlarınız ailenizle aranızdaki sorunun temelini oluşturabilir. Bu konuda daha ılımlı olabilir ve onların isteklerinin hiçbir zaman kötü sonuçlar getirmeyeceğini anlamaya gayret edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugünlerde farklı beklentiler içine girebilir ve bir kısmını mutlak ihtiyaç gibi görebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yakından tanık olunan yeni yaşamlar, sizi bu anlamda yeni kararlara da götürebilir. Uzaklardan gelecek sevindirici haberler var. Bu haberlerin bir gurup içinde kutlamaları olacak. Akraba ilişkilerinizde sıradan, basit olarak gördüğünüz çekişmeler, şu sıralar büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Yurt dışıyla teması olanlar sevindirici haberler alacak. Şimdiden gerekli hazırlığı yapın. Yeni ufuklar yeni umutları da beraberinde getirir. Sağlam bir strateji uygulayarak geleceğinizi ganati altına alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün yakın çevrenizdeki bazı değişiklikler olabilir. Özellikle yakın zihinsel bağ kurduğunuz kişilerden bir takım haberler gelebilir. Bu kişiler iş çevrenizden de olabilir, varsa kardeşlerinizden de. Bu haberler sizi de hareketlendirecek. Ancak yeni atılımlarda bulunmak yerine olan işlerinizi toparlamaya çalışmanız sizin için daha doğru olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmayı başaracaksınız. Size kazançlar getirici bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
Dost ve arkadaş ilişkilerinizde itibar kaybına uğrayabilirsiniz. Sizinle ancak iş ve para konuları dışında dostluk kurulabileceğini düşünenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed