Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2019)
Bugün, geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz.Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Artık düzeltilmesi imkansız şeyler için de fazla kafa yorup, kendinizi üzmeyin. Uzun vaadeli projeler başlatmak için iyi zamandasınız. Fiziksel enerjiniz oldukça yüksektir. Fiziksel dayanıklılık ve güç isteyen işlere girişmeniz ve bunlarda başarılı olmanız olasıdır. Ayrıca biraz romantik yapıda olmanız ya da bir tür maneviyat arayışı içinde olmanız mümkündür. Bugün içki, kumar veya benzeri şeylerden de uzak durmalı ya da en azından ölçüyü elden kaçırmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2019)
Kendinizi sıkıntılı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Önümüzdeki günlerde yapmanız gereken işler ya da gireceğiniz abzı ortamlar sizi sıkıntıya sokuyor. Kafanızda bazı planlar var ve bu planları gerçekleştirmek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Üzerinizdeki sıkıntıyı arkadaş toplantılarında da gösteriyorsunuz. Arkadaş toplantılarından genellikle canınız sıkılmış olarak ayrılıyorsunuz. Oysa yakın çevrenizde cana yakın ve enerji dolusunuz. Kendinizi bu konuda aşmaya çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2019)
AŞK: Partnerinizin size karşı tutumu değişmediği sürece siz mutlu olmayacaksınız çünkü siz kendinizi değiştirmeyecek kadar inatçısınız. Onun değişmesini bekleyecek kadar da sabırlı. PARA: Maddi açıdan tam bir kısır döngü içerisindesiniz. Oldukça sıkıntılı bir süreçten ani ferahlamaya çıkıyorsunuz. Elinize hızır gibi yetişen paralar sizi rahatlatacak. SAĞLIK: Birden parlama huyunuz kalbinize zarar veriyor. Ritim bozukluğu sorunu ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2019)
Karşılıklı duyguların çatışacağı bir gün. Elde edeceğiniz haklarınızla karşı tarafın size sunacağı şartlar arasında yanlış dengeler söz konusu olacak. Siz kendi düşüncelerinizden yola çıkarak çevrenize kapalı bir duvar örebilirsiniz. İşinizle ilgili ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2019)
Zihinsel uğraşlarınızda son derece verimli olacağınız bir gündesiniz. Araştırma ve geliştirme alanlarındaki çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak açısından daha rahat olacaksınız. Bu sayede hem zihinsel açıdan hem de işe dair hedefleriniz açısından olumlu etkiler yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2019)
İşinize bağlılığınız ve iş disiplininizle tam bir profesyonelsiniz. Bugün uzun zamandır elinizde olan işi bitireceksiniz. Yoruldunuz, ama bu işin sizi mesleki açıdan geliştirmesi esas kazancınız oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2019)
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2019)
Tek tük para problemleriniz var, ama bunlar geçici. Paranızı iyi kontrol ediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde istem dışı büyük bir harcamanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2019)
Bugün zihniniz çok iyi çalışıyor ancak planlarınızı uygulamaya koymak için bir süre daha beklemeniz daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed