Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Ailenizle ilgili konularda anlayış göstermekten uzak olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Kariyer yaşamınızdaki bazı konularda onlardan olumsuz sözler duyabilirsiniz. Ancak onların da haklı bir tarafı olabilir. Size söyleneni dikkatle dinlemeli, verilen mesajı daha iyi almayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Evinizde yapmanız gereken işlerle uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz. Son zamanlardaki girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren tüm konularda kendinizi güçlü biçimde gösterebilirsiniz. Son zamanlarda yaptığınız değişiklikleri ve yenilikleri eleştirel şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde parasal konular dikkat çekici olabilir. Her zamankinden daha enerjik ve heves dolusunuz. Düşüncelerinizi güçlü bir biçimde savunabilirsiniz. Yabancılar ve yeni çevreler üzerinizde etki bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Gökyüzünde yıldızların çoğu Başak burcunda olduğu için enerjiniz doruk noktaya ulaştı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Sizin için sağ kol ya da en çok destekleyen kişi konumunda biri varsa eğer bugün onun yanınızda olmasını isteyin. Özellikle iş ko-nusunda çok desteğini görebilirsiniz. Onun bilgisine başvurmaktan ve danışmaktan çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2018)
İşinizi çok seviyorsunuz fakat iş yerinizdeki gruplaşmalardan rahatsız oluyorsunuz. Bu konuyu amirinize iletmelisiniz. Sizin tarafınızda yer alacaktır çünkü bu iş yeriniz için çok önemli bir konu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2018)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Bugün yatırımlarınızı yönlendirme konusunda ani kararlar almaya meyillisiniz. Merkür ün geri hareketi yakın çevreyle olan iletişiminiz maddi konularda aksamalar yaratabilir. Ayrıca gelir amacıyla çıkacağınız yolculukların ertelenme ihtimalini de gözardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2018)
Kimseye minnet borcunuz yok. Bu anlamda alacaklı olduğuna inanan kişi, sizin bunu kabullenme eğiliminizi sezdikçe ısrarcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed