Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Hayatınızdaki bazı ilişkileri sonlandırmak veya bağları kopartmak isteyebilirsiniz. Ancak, karşı tarafa zarar vermek isterken bu durum sizi de üzebilir veya zarar verebilir. Dolayısıyla, dikkatli hareket etmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Bugün arkadaşlarınızla birlikte olacak onlarla hoş organizasyonlar gerçekleştireceksiniz. Yaratıcı fikirler öne sürecek, yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Beğenilme arzunuzu ne kadar gizlemeye çalışsanız da sizinle ilgilenen kişileri çevrenizden ayırmıyor. Bir bahane ile onlarla birlikte olmaya çalışıyorsunuz. Bu arada olmayan sağlık problemlerinizle etrafınızdaki insanları sıkmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Günlerin hızla geçiyor sizin için. Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız. Fakat bugün her şey değişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Özel hayatınızdaki sorunların nedenini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptığı uyarıları kulak ardı etmeyin. Mesleğinizde yapmak istediğiniz bir atılım var. Ama risk almaktan korkuyorsunuz. Yine de bu durumu göze almaya değer. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
İşyerinizde bir haksızlığa tanık olabilirsiniz. Canınız sıkılacak ama üzerinegitmeyeceksiniz. Uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz ama bir türlü yapamadığınız bir iş sizi sıkıntıya sokabilir. En iyisi bugün bu ihmalkarlığınıza bir sonverip hazır yeri gelmişken onu bitiriverin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
Durmadan kenara para yığmanız gerekiyor. Çünkü aldığınız bir kararla ilgili olarak yakın zamanda büyük harcamalar yapmak zorunda kalabileceksiniz. Kazancınızın emeğinizin üstünde olduğu yolundaki bir düşüncenin arkasında kötü niyet görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2021)
İş yaşamında daha sebatkâr olmalı ve kararlı davranmalısınız. İş yaşamındaki olumlu gelişmeler para durumunuzu da olumlu etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed