Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Bir kişinin güvenilirliği konusunda emin olmanıza ya da tamamen güveninizi kaybetmenize neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Görmezden gelmek bu tür bir durumda yararlı sonuçlar doğurmayabilir. Dikkatli olmalısınız! Yükselen burcunuzun yorumunu okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Her konuda aşağı yukarı bir fikir sahibisiniz. Başkalarının da fikirlerini dinlemekten zevk duyuyorsunuz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hafta sonu planlarınızda yaşadığınız kararsızlık bir arkadaşınızın önerisi ile sona erecek. Akşam saatlerinde Oğlak burcunda moraller yüksek. Bu pozitif halinizi çevrenize de yansıtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Kartınız Kaynak... Maddi çıkarlarınızı gözetmeden adım atmamaya başladınız. Böyle giderseniz adınız çıkarcıya çıkacak. Maddiyatı herkes sever ama maneviyatı da unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Bu günlerde tanıştırılacağınız birisi karamsar halinize son verebilir. Kariyerinizi korumak için çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Kararlarınızı verirken acele davranıyorsunuz. İş ortaklarınıza danışarak hareket edin. Elinizdeki parayı değerlendirme konusunda oldukça kararsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Aile ve yakınlarla ilgili pek çok sorumluluk öne çıkıyor. Ayrıca güvenliğinizle alakalı gelişmeler sizi bir parça zorlayacak. Daha hızlı hareket etmeli kendi özel hayatınızı içine alan konulara yönelmelisiniz. Zira stres yaratan ilişkiler sizi daha özenli olmaya itecek. İş hayatı açısından ise olumlu bir gün. Çabalarınızı öne çıkaracağınız gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Gezmeyi seviyorsunuz ve işinizin de bununla alakalı olması sizi fazlasıyla mutlu ediyor. Fakat işinizden elde ettiğiniz gelir size yetmiyor. Bunun sıkıntısını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Daha önceleri kazancınızı ve elinize geçen paraları savururken bazı destek kaynaklardan mahrum kalmanız yüzünden daha dikkatli para harcamaya yöneldiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ağustos 2020)
Önümüzdeki günlerde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar gelişebilir. Sabırlı davranarak birçok planı bozabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed