Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Bugün duygusal hayatınızın ön planda olacağı bir gündesiniz. Eğer siz yalnız bir oğlaksanız yeni aşk ilişkileri geliştirmeye uygunsunuz ve uzun vadeli ilişkiler kurabilirsiniz. Ve süregelen bir beraberliğiniz varsa onunla çok daha iyi anlaşabilir ve uyumlu bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizi daha ciddi boyutlara taşımayı bile planlamanız olasıdır. Kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin bazı önemli sorunları olabilir ve bu yüzden sizin yanınızdayken suskun olabilir. Onun size karşı tavır aldığını düşünebilirsiniz. Aslında o sadece kendi sorunları yüzünden bu durumdadır ve sizden yakınlık beklemektedir. Bu durumlarda fazla üzerine gidip, onu sıkmadan sorunlarını anlaya çalışmalı ve duygusal yakınlığınızla onu teselli etmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evli bir insansanız eşinizle birlikte bazı önemli şeyler yapmanız olasıdır. Bugün ayrıca yeni çıkabilecek işlerle ya da iş teklifleriyle karşılaşabilir ve faydalı başlangıçlar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Kartınız Edebiyat... Maddiyata olan düşkünlüğünüzü bilmeyen yok. Bugünlerde maddi yatırımlara kafanızı takabilirsiniz. Yatırım yapmak isterseniz başarılı olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
İş yerinizde bugün ortak çalışmalardan uzak durup, yalnız çalışmak isteyeceksiniz. İnatçılığı bırakın. Biraz da sizi seven, tecrübeli dostlarınızı dinleyin. Harcama konusundaki dengesizliğiniz zaman zaman sizi zor duruma düşürebilir. çevrenizdeki insanlarla sürtüşmelere girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Biraz gevşeyebilecek ve kişisel zevklerinize döneceksiniz. Yaratıcılığınızı besleyen kaynaklar yaratmak, hayatın olumlu yanlarına biraz olsun yakınlaşmak sizin elinizde. Artabilecek keyfi harcamalara rağmen kendinizi iyi hissedeceğiniz eylemlerde bulunacaksınız. Aşk hayatınızda sizi kısıtlayan ilişkileri dikkate almalı, biraz daha verici olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık bugün çözülecek gibi. Konuyu Bugün onunla samimi bir konuşma yapabilirsiniz. Bu gelişmeye amirleriniz de çok sevinecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2018)
İş hayatınızda yaşadığınız bir güvensizlik belli nedenlere dayalı da olsa, onu ortaya çıkarma çabanız genel ilişkilere zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed