Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Duygusal yönden gergin ve heyecanlısınız bu nedenle yakınlarınıza ve çevrenizdeki kişilere düşüncesizce yaklaşımlar gösterebilirsiniz.Agresif ve gergin olmanız sizi, kavgaya dönüşebilecek tartışmalara ve bundan doğacak kızgınlıklara itebilir. Egonuzu biraz bastırmanız şartıyla biraz gayret göstermeniz yetecektir. Ayrıca şansınızın desteği ile ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Aldırmadığınız bir iki ufak sorun ve sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir araya gelince sizi bunaltmaya yetiyor. Sorunları yerinde ve zamanında halletme alışkanlığı edinmeniz gerekiyor. Bu akşam yemeği davetinde olabilir ve unutamayacağınız saatler geçirebilirsiniz. İçinizdeki size garip, sebepsiz gelen sıkıntının tek başınıza keşfedemeyeceğiniz nedenleri olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Aşk hayatınızdaki sorunlardan kurtulamamanız canınızı sıkıyor. İşinizdeki başarı sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Uzun bir çalışma döneminden sonra nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona yaklaştınız. Kuracağınız bağlantıları ve çevrenize vereceğiniz güven ileride size başarı getirecektir. Yeni bir aşk serüveni sizi maddi anlamda zora sokabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Aşk hayatınızda hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Akıl yolu ve yaratıcı yanlarla çok şey yapmaya başladınız. Kişisel birikimlerinizi sağlama almak isteyecek, nakit kaynakları ortak yatırım planlarına yönelteceksiniz. Oldukça hırslı adımlar atacağınız bu günlerde çalışma kapasiteniz de artıyor. İşteki tecrübelerin başkalarıyla paylaşımı da söz konusu. Yeni bir bütçe planlama fikri sizi harekete geçirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2019)
İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Sıkı para politikalarınız bir süre daha devam edecek. Bunun rahatsızlıkları sizi fazlaca etkilememeli, karlı çıkacaksınız. Alacaklı olduğunuz kişiler, bu yakınlarda iyi niyetlerini gösterebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Uzak bir yere oldukça masraflı ziyaretler söz konusu olabilir. Bu ziyaretler size heyecan verdiği kadar sorunlar da yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed