Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Uzun zamandan beri yaşadığınız sorunlara kalıcı çözümler bulabileceğiniz bugün, dostlarınız ile beraber olabilir ve onların fikirleri doğrultusunda yeni kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda yakın çevrenizdeki bir kişiden özellikle tam destek sağlayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları yine bir günde çözmeniz mümkün olmayabilir. Zira bazı sorunların çözümü uzun sürerken bazı sorunların çözümü kısa sürebilir. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıda aynen burada olduğu gibi uzun süreli konuların bir tekrarı olduğundan çözümü de geniş zamanlara yayılacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün içinizde bir sıkıntı hissedecek ve kaynağını bulmakta zorluk çekeceksiniz. Hayat bugün size anlamsız gelebilir. Arkadaşlarınızla bugün oturup konuşmalı ve bu konu üzerinde fazla durmamalısınız. Ailenizden bugün kötü bir haber alabilirsiniz.Bu haber sizin harekete geçmenize sebep olabilir. Ani karar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Zahmetli işler başardınız ama çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Emeklerinizin meyvesini topladığınız bir gün. Aileniz de bundan memnun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Aleyhinize çalışan bazı kontrol dışı faktörler olabilir bugünlerde. Hızınızı kesiyormuş gibi görünen detaylara öfkelenmek yerine, bunları hoşgörüyle karşılarsanız yolunuzu n açılacağını bilin. Yeni bakış açılarına kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Seyahat programınızda ani değişiklikler olabilir. Çevrenizdekilerle olan diyaloglarınızda anlayışlı tavırlarınız sorunları yumuşatacak. İşinizde ve özelinizde bir süredir sizi zorlayan dengesizliklerden kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Ay'ın konumundan dolayı düşüncelerinizi daha iyi organize edebilir, verimli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
İş yaşamınızda bugün kesin bazı kararlar almanız gerekecek. Bu karaları alırken kendi başınıza olmalısınız. Hayatınızı başkalarının değerlendirmesine,yön vermesine bırakmamalısınız. Bazı girişimleriniz olacak, bu girişimlerinizin olumlu sonuçlarını alacaksınız ama bu hemen isteklerinizin gerçekleşeceği anlamına da gelmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Son günlerde yatırım konularına merak sardınız. Biriktirdiğiniz ufak bir miktar parayı kullanabilir, paranızdan para kazanma yollarını deneyebilirsiniz. Tüm ödemelerinizi planladınız ve gerekli bütçeyi ayırdınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Arada sergilediğiniz bir tutum, bir gün sizi kendinizi beğenmez bir duruma getirebilir. Bazen yetkin olmayan insanların etkisinde kalabiliyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed