Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Yaşamda sizi çıkmaza sokan bütün sorunlarınızla yüzleşmeli ve olayların üzerine gitmelisiniz. Bazı şeyleri ertelemek ilerisi için pişmanlıklar getirebilir. Kariyerinizle ilgili karşılaştığınız sorunları bununla ilgili uzman kişilerden yardım alarak yeniden yoluna koyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Arkadaş ilişkilerinizdeki bir vefasızlık, size yapılmış olmasa da, bugünlerde kafanızı çok meşgul ediyor. Son günlerde çok meşgulsünüz ve sağlığınız bozulabilir. Akşam saatlerinde güzel bir haber alacaksınız. Uzak bir yakınınız olmasına karşın çok sevdiğiniz birinin bir türlü arkası kesilmeyen sağlık sorunları sizi üzüyor. Aile bireylerinizi bu konuda fazla soğukkanlı buluyor, duyarsızlıkla suçluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
İhtiyaçlarınızı gidermek için birilerinden yardım istemeni utanılacak bir durum değil. Fazla gururlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Seyahatler ve haberleşme konuları sorunlu olabilir. Özellikle uzak yerlere yapılacak yolculuklarda gecikme yaşanabilir. Beklenen bir yolcunuz varsa eğer rötar ihtimalini de göze almalısınız. Bilgi akışı kesintilere uğrayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Hayata daha sorumlu gözlerle bakıyor, işle ilgili önemli yolculuklar planlıyorsunuz. Sizin için yorucu olacak organizasyonlar devreye girerken, hayata bakışınızda esnek olmanız gerek. Yeni görüşler kazanabileceğiniz ilişkilere de önem vermelisiniz. Farklı olana yakınlaşırken, başkalarının tecrübelerine güvenerek hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Aklınızda yeni bir iş var. Ama şimdiki yaptığınızdan işten farklı değil daha çok şimdii işinizin devamı niteliğinde olacak bu iş. Siz kendi alanınızda başarılarınızla anılıyorsunuzi başladığınız yolda ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Maddi konularda sizi rahatsız edecek bazı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Tutumlu olmanıza ve dikkatli hareket etmenize rağmen sizi zorlayacağını düşündüğünüz bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda girişimde bulunmaya uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed