Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün ailenizden beklediğiniz maddi yardımı alabilir, hayatınıza istediğiniz yönde ve biçimde değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bu haberi almak sizi neşelendirip adeta hayata yeniden dönmenizi sağlayacaktır. Aile olmanın sözde değil özde olduğunu daha iyi anlayarak hep beraber olmanın güçlü huzurunu yaşayacaksınız. Ayrıca İlişkilerinizde daha fedakâr ve içten davranmanız sevginizi daha güçlü kılacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Gelecek günlerde hayallerinizi büyük ölçüde yakalayacaksınız. Bunu hak ediyorsunuz. İçinizde umutla beslenen coşku, sizi mahcup etmeyecek.Canlı, hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz, istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Sıkıntınızın arkasında ferahlama görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kartınız Seçim... Seçmek için uzun süre düşünen sizler günün sonunda hep en doğru kararı veriyorsunuz. Kendinizi ve iradenizi bu kadar kontrol altında tutmanız taktir edilesi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Hesapta olmayan engeller günün başlangıcını zora sokabilir sizin için. Ancak kavgaya tutuşmak yerine uzlaşmacı tavır takınmak her şeyi yola sokacak. Sadece sizin değil yakın çevrenizin de huzuru size bağlı olacak bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Sizin için çok önemli şartlar beliriyor. Yeni anlaşmalar, konuşmalar büyük ölçüde destek göreceğiniz sonuçlar getirmekte. Bir taraftan da öğrendiklerinizi başkalarına aktarabileceğiniz çalışmalar yapıyorsunuz. Olumlu haberler, kısa yolculukların verdiği keyiflerle günü akıcı yaşayacaksınız. Dostlukların getirdiği destek size yeni tecrübeler kazandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün bir kaç başarısızlık yaşayabilirsiniz. Becerikliliğinizin üstünüzde olduğu pek söylenemez. Gün içinde olabildiğince dikkatli davranarak fiyaskoları en aza indirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Para sizin için olunca harcanacak bir şey. Olmayınca problem etmiyorsunuz ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak zorunlu hale geldi. Yeterince birikiminiz olmadığı için zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed