Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bugün herşeyden önce duraksamış olan iş ve para ilişkilerinizin canlandığını farkedeceksiniz. İşinizle ilgili bazı planlarınız varsa ya da değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bunlar için harekete geçebileceksiniz. Size engel olan kişi ya da durumların ortadan kalktıklarını görebileceksiniz. Eğer bozuk giden bir aşk ya da dostluk ilişkiniz varsa onu düzeltmek için vakit kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Çünkü yıldızların üzerinizdeki olumlu tesirler sürerken sorunları halledebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Evinizde yapmanız gereken işlerle uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz. Son zamanlardaki girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren tüm konularda kendinizi güçlü biçimde gösterebilirsiniz. Son zamanlarda yaptığınız değişiklikleri ve yenilikleri eleştirel şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde parasal konular dikkat çekici olabilir. Her zamankinden daha enerjik ve heves dolusunuz. Düşüncelerinizi güçlü bir biçimde savunabilirsiniz. Yabancılar ve yeni çevreler üzerinizde etki bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
AŞK: Bugün eleştiri alabilirsinizama buna tepkiniz gecikmeyecek.Partnerinizin eleştirilerine aslaboyun eğmek istemiyorsunuz.İyiliğiniz için çabalayanpartnerinizin çabaları boşaçıkacağa benziyor.İŞ: Kendinizi güvende hissetmek için bugün çoktutumlusunuz. Bir takım yatırımlarınızı daerteleme kararı ile yok ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün birkaç dostunuza faydanızdokunduğu için içsel huzurunuz yerine geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Arkadaşlarınızla irtibat halinde olmak, destek amaçlı bir araya gelmiş olan kişilerle ortak hare-ket etmek, başkalarına destek sağlamak amaçlı aktivitelerde bulunmak için elverişli bir gün. Bir gruba ait olduğunuzu hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Eğitime ve iletişime dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımlarınız artacak. Sanatsal uğraşlarınız tatmin sağlayabilir. Ticari alanlardaki çalışmalarınızda zekanızı gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2021)
İş yaşamınızda bazı ihmalkarlıklar içine girebileceğiniz ve sorunlarınızın çözümünü zamana bırakmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok bireysel çalışmalara eğilimli olacaksınız ve yeni aktivitelerde bulunmaktan kaçınacaksınız. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. . Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Değerli bulunan bir özelliğinizde göstereceğiniz zaaf, eleştirilere neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed