Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Tüm enerjinize ve istekliliğinize rağmen bazı konuları çok fazla zorlamamanızda ya da olma olasılığı düşük konular için çok yüksek enerji harcamanızda fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Hayatınızı düzene sokmaya başardınız. Son derece düzgün bir yaşam sürüyor ve planlarınızı tek tek hayata sokuyorsunuz. Bugün eski bir arkadaşınızla bir araya gelebilir ve onunla geçmiş günlerden konuşabilirsiniz. Bir konuda yol ayrımındasınız , bu konuda arkadaşınızdan yardım dileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
ARZU ettiklerinizle ilgili hayaller kurmaktan vazgeçip, elde ettiklerinizle mutlu olacaksınız. Samimiyetiniz, etrafınızdakilerin gözünden kaçmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Kendinize karşı biraz toleranslı olmaya çalışın. Aşırı katı ve taviz vermez disiplininiz belki başarıyı getiriyor ancak bir gün biraz nefes alma molası verseniz hiç fena olmaz. Hem bu kısacık mola şarj olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Yakın ilişkiler, ortaklıklar ve arkadaşlıklar önceliğini sürdürüyor. Birtakım önerilerin öne çıkacağı şartları değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Ancak başkalarından gelebilecek eleştiriler de yapıcı karşılanmalı. Gündeminizde yer alan parasal konular ise size yeni kaynaklar getirecek şekilde gelişiyor. Hayatın keyifli yanları, çocuklarla ilgili gelişmeler her açıdan moral verici sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Maddi durumunuzu gittikçe düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız da çok seviniyor. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza büyük yardımınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Cesaret sahibisiniz. Fırsatları iyi değerlendiriyorsunuz, elinizden kaçmıyor. Ama gözünüzden kaçmaları konusunda aynı şeyi söylemek biraz zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed