Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Ufak tefek gergin durumları doğru yönetmeli bugüne değil, geleceğe odaklanmalısınız. Ani tepkiler vermekten, tartışmalı ortamlardan ve riskli hareketlerden kaçının. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanızgerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Kartınız Seçim... Seçmek için uzun süre düşünen sizler günün sonunda hep en doğru kararı veriyorsunuz. Kendinizi ve iradenizi bu kadar kontrol altında tutmanız taktir edilesi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Normal şartlarda göze görünmediğini düşündüğünüz özverili çalışmalarınızın dikkat çekmesi mümkün. O yüzden siz standart çizginizden taviz vermeden her zamanki gibi canla başla ve mutlulukla çalışmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Yeni olanaklar ve haberlerle harekete geçmektesiniz. İletişim ve hareket size yeni fikirler verebilir. Bu dönem günlük hayatınıza sürprizli yeni konular girecektir. Düşüncelerinizle dikkat çekebileceğiniz çalışmalara yönelebilirsiniz.. Özellikle zihinsel aktivitelerde yenilik içeren paylaşımlar söz konusu.Yakın çevre ile olan ilişkiler akıcı ve olumlu ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Olaylara istediğiniz gibi konsantre olabiliyorsunuz ve çalışma temponuz çok iyi. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara rahatlıkla kanalize edebileceksiniz ve yeni bazı düşünceler geliştirebileceksiniz. Özellikle bazı sorunlarınızın üzerine yoğunlaşmayı başaracaksınız ve sizi bu sorunlardan kurtaracak ilginç düşünceler geliştirebileceksiniz. Bugün alacağınız kararlar genel olarak verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız. Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Aralık 2020)
İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu ticarette çok dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed